UA RU
Формуємо культуру здорового
життя з 1994 року
0
Кошик

Приглашаем Вас на День Рождения ВИТАМАКС!
2021 Вересень, 16

25 вересня 2021 року у форматі онлайн пройде головна подія року - День Народження Компанії ВІТАМАКС! В цьому році Компанії виповнюється 27 років у світі!


Докладніше
Такой важный магний
2021 Червень, 07

Говорячи про важливі для здоров'я нутрієнти, найчастіше згадують про вітаміни і забувають про макро-, мікроелементи та мінерали. А тим часом саме неорганічні макроелементи є неорганічними кофакторами, тобто небілковими компонентами ферментів.
Одним з найважливіших елементів, необхідних для повноцінного функціонування організму, є магній.

Докладніше
Оплачивать покупки теперь еще проще c Google Pay
2021 Квітень, 30

Шановні клієнти ВІТАМАКС, ми робимо все для вашої зручності та комфорту! Тепер оплатити замовлення на сайті vitamax.ua можна з допомогою сервісу Google Pay.

Докладніше
12 признаков нехватки магния в организме
2021 Березень, 15

Магній - життєво важливий для нашого організму нутрієнт, який бере участь в обмінних процесах і є незамінним елементом для роботи нервової, серцево-судинної, дихальної систем і шлунково-кишкового тракту.

Докладніше
Зима без кашля
2021 Лютий, 12

Що робити, щоб допомогти організму прожити зиму без кашлю? Як підтримати здоров’я у період ГРВІ? Чим зміцнити імунітет, коли навколо всікашляють і чхають? У нашій статті ми розповімо про три кроки для досягнення цієї мети - міцного здоров'я в холодну пору року!

Докладніше
Чек-лист подготовки к новогоднему застолью от ВИТАМАКС
2020 Грудень, 30

Новорічні свята - довгоочікуваний час теплих вечорів з близькими і веселих свят з друзями. Крім відмінного настрою ці канікули можуть принести зайві кілограми, важкість у животі і порушення травлення. І це не дивно! Велика кількість салатів з майонезом, м'ясо, наваристий холодець, солодощі і шампанське - і так нон-стопом майже 2 тижні. Як підтримати свій шлунково-кишковий тракт в цьому марафоні? Давайте розбиратися!

Докладніше
Здоровая осень вместе с ВИТАМАКС
2020 Жовтень, 02

Ось і настала осінь - поки золота і досить сонячна, але зовсім скоро задують північні вітри, поллють холодні дощі і в наше життя «увірвуться» віруси і бактерії, застуди та інші захворювання.

Докладніше
Компания ВИТАМАКС празднует 26-ой День рождения
2020 Вересень, 17
Цього року ВІТАМАКС - перша компанія прямих продажів в СНД і Україні - відзначає 26 років з моменту свого заснування. Менш, ніж за три десятиліття, компанія, що надає можливості для покращення якості життя не тільки завдяки високоякісній продукції, а й підтримці підприємництва, - стала успішним і процвітаючим бізнесом на фармацевтичному ринку. За цей час географія компанії розширилася до 6 країн: до Росії і Україні приєдналися Казахстан, Киргизія, Таджикистан і Молдова.
Докладніше
Хорошее самочувствие — это просто
2020 Серпень, 05

У кожного з нас є можливість дати змогу самому собі відчути себе краще, наприклад, виконати одну із п'яти вправ!

Докладніше
Офисные болезни и Витамакс
2020 Липень, 21

Робота в офісі мало кому здається небезпечною для здоров'я. Начебто все комфортно, зручно і не важко. Але насправді все не так. Численні дослідження останніх років показують, що офісні працівники можуть стикатися з чималими ризиками та серйозними проблемами зі здоров'ям.

Знизити ризики допоможуть прості, але ефективні поради та унікальні системні продукти здоров'я від ВІТАМАКС.

 Отже, з чим стикаються офісні службовці?

Докладніше