UA RU
25 років в світі
з 1994 року
0
Кошик

Натуральная защита от паразитов для всей семьи
22 Июня 2020

За оцінками Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я (ВООЗ) більше 4,5 мільярдів людей у світі заражені паразитами. І це не дивно, адже шляхів зараження дуже багато: брудні руки, непромиті овочі та фрукти, неякісна риба і недостатньо термічно оброблене м'ясо. Під особливою загрозою знаходяться діти, які постійно тягнуть руки в рот, а також власники домашніх тварин - серед пацієнтів, заражених паразитами, ці дві групи людей представляють абсолютну більшість!

Докладніше
Крепкий иммунитет с первых дней жизни
16 Июня 2020

Загартовування - перевірений спосіб зберегти і зміцнити здоров'я дітей - комплекс процедур, завдяки яким у малюка підвищується імунітет і захисні сили організму. Дитина стає стійкішою до несприятливих факторів зовнішнього середовища, таких, як холодне повітря, дощ і вітер. До того ж загартовування зміцнює нервову систему, сприяє правильному обміну речовин і гармонійному фізичному розвитку дитини.

Докладніше
Вперед, к новым победам в Live Organic Awards 2020!
5 Июня 2020
У 2020 році ВІТАМАКС знову бере участь в Live Organic Awards - головної галузевої премії в області здорового способу життя та екології!
Докладніше
Сделаем лето по-настоящему теплым и добрым
1 Июня 2020

Компанія ВІТАМАКС запускає літню благодійну акцію, щоб разом з кожним з вас підтримати тих, хто сьогодні потребує допомоги!

Докладніше
Микробиота — главный орган иммунитета
27 Апреля 2020

В останні роки слово «мікробіота» звучить все частіше і частіше: від педіатрів, терапевтів, неврологів та інших фахівців. А все тому, що численні дослідження підтверджують - якісний та кількісний склад флори кишківника впливає на всі процеси у нашому організмі.

Докладніше
Эффективный  способ поддержать организм во время пандемии
24 Апреля 2020

Нарешті гарні новини! Вчені знайшли спосіб допомогти нам у лікуванні та профілактиці Covid-19.

На відкриття їх наштовхнув аналіз географії
захворюваності - чому на півночі хворіють частіше, ніж на півдні? Як це можна
пояснити? І ось що вони виявили 
Докладніше
Что делать, пока весь мир ждет лекарство
10 Апреля 2020

По мірі того, як коронавірус перевертає повсякденне життя і підсилює страхи кожного з нас, зростає запит на продукти-помічники, добавки, які зможуть зміцнити захисні сили організму в протистоянні пандемії.

Важливо підкреслити той факт, що на даний момент немає специфічних препаратів для лікування COVID-19, тому єдиний вірний шлях - максимально зміцнити імунітет, щоб дати відсіч вірусної інфекції.

ВІТАМАКС має широку лінійку добавок для підвищення захисних сил організму.


Докладніше
Всемирная организация здравохранения и ВИТАМАКС на защите от пандемии
2 Апреля 2020

У цей непростий час з кожним днем ​​все більше наростає рівень тривожності, що нерідко підігрівається численними публікаціями в інтернеті та телевізійними передачами. На жаль, далеко не завжди інформація в них достовірна, тому що нерідко їх автори не мають медичної освіти. Кому довіряти у цьому вируючому інформаційному потоці? Тільки ВООЗ - Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я, на офіційному сайті якої надана найактуальніша і перевірена інформація по COVID-19.

Докладніше
Крепкий иммунитет — надежная защита от инфекций
26 Марта 2020

Обмежити себе від контакту з інфекцією практично неможливо. Як захистити себе в цей непростий час? Зміцнити імунітет!

Зараз у всьому світі головним питанням є захист від інфікування. Ми миємо руки, носимо маски і намагаємося дотримуватися ізоляцію. Але найчастіше забуваємо, що не варто чекати епідемії, щоб задуматися про своє здоров'я. Важливо подбати про зміцнення імунітету заздалегідь. У цьому допоможе загартовування, правильне харчування, противірусні засоби і вітамін Д.

Докладніше
Красота и здоровье
5 Марта 2020

Кращий подарунок жінці на 8 березня - краса та здоров'я! Тому унікальні продукти компанії ВІТАМАКС - оптимальне рішення для будь-якої жінки!

Докладніше

Новини

Всі новини