UA RU
25 років в світі
з 1994 року
0
Кошик

Всемирная организация здравохранения и ВИТАМАКС на защите от пандемии
2 Апреля 2020

У цей непростий час з кожним днем ​​все більше наростає рівень тривожності, що нерідко підігрівається численними публікаціями в інтернеті та телевізійними передачами. На жаль, далеко не завжди інформація в них достовірна, тому що нерідко їх автори не мають медичної освіти. Кому довіряти у цьому вируючому інформаційному потоці? Тільки ВООЗ - Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я, на офіційному сайті якої надана найактуальніша і перевірена інформація по COVID-19.

Докладніше
Крепкий иммунитет — надежная защита от инфекций
26 Марта 2020

Обмежити себе від контакту з інфекцією практично неможливо. Як захистити себе в цей непростий час? Зміцнити імунітет!

Зараз у всьому світі головним питанням є захист від інфікування. Ми миємо руки, носимо маски і намагаємося дотримуватися ізоляцію. Але найчастіше забуваємо, що не варто чекати епідемії, щоб задуматися про своє здоров'я. Важливо подбати про зміцнення імунітету заздалегідь. У цьому допоможе загартовування, правильне харчування, противірусні засоби і вітамін Д.

Докладніше
Красота и здоровье
5 Марта 2020

Кращий подарунок жінці на 8 березня - краса та здоров'я! Тому унікальні продукти компанії ВІТАМАКС - оптимальне рішення для будь-якої жінки!

Докладніше
Враги и друзья суставов
25 Февраля 2020

Захворювання суглобів ще вчора були проблемою літніх людей, а вже сьогодні статистика показує - пацієнти ортопедів дуже помолодшали! Тому берегти суглоби і піклуватися про своє здоров'я потрібно в будь-якому віці. Давайте почнемо прямо зараз!

Докладніше
Солнечный витамин для здоровья и хорошего настроения
4 Февраля 2020

Вітамін D - найважливіший нутрієнт, названий вченими за великий перелік корисних ефектів для здоров'я людини «речовиною 21 століття».

Докладніше
Как сохранить фигуру в новогодние каникулы
26 Декабря 2019
Зовсім скоро нас чекають довгоочікувані канікули - справжній новорічний марафон застіль, вечірок, походів в гості, корпоративів та ... зайвих кілограмів. Велика кількість салатів, заправлених майонезом, солодощі та шампанське можуть принести гастрономічне задоволення, але негативно відобразитися на фігурі. Щоб цього не допустити, досить скористатися нехитрими, але ефективними порадами дієтологів.
Докладніше
Акция Витамакс "Поможем вместе"
9 Декабря 2019

Звіт по благодійної акції ВІТАМАКС «Допоможемо разом»

На початку грудня 2019 року в Фонд «Подаруй життя» відправлена вантажівка необхідних для дітей засобів гігієни, а також новорічні іграшки, придбані на кошти, зібрані в рамках благодійної акції «Допоможемо разом».


Докладніше
Бодрая и здоровая осень вместе с ВИТАМАКС
9 Октября 2019

З настанням осені багато хто відчуває занепад сил. Вставати вранці все складніше, а вже вдень хилить в сон. Додайте сюди апатію, тужливий настрій і застуди.

Звичні супутники осені? Зовсім ні, все це - прояви авітамінозу!

Докладніше
Голодание, как способ похудеть
10 Июля 2019

Проблема голодування як способу ефективно схуднути в тому, що це двосічний меч, який може і допомогти і скалічити.

Докладніше

Новини

Всі новини