UA RU
25 років в світі
з 1994 року
0
Кошик

Доставка i оплата


1. Способи доставки Товарів:

• Доставка здійснюється кур'єрською службою у відділення Нової Пошти.
Попередньо ознайомитися з адресами відділень можна на сайті компанії «Нова пошта»: https://novaposhta.ua/

  2. Вартість і терміни доставки:

  • Замовлення вартістю понад 2 400 грн. доставляються безкоштовно
  • Вартість доставки для замовлень на суму до 900 грн. становить 50 грн.
  • Вартість доставки для замовлень на суму від 900 до 2 400 грн. становить 30 грн.

   Замовлення доставляються протягом 1 - 3 робочих днів після розміщення на Сайті. Кур'єрська служба повідомляє клієнта за фактом отримання замовлення на відділення Нової пошти.


   3. При отриманні замовлення Одержувач повинен перевірити цілісність упаковки, асортимент і відповідність накладній. У разі, якщо цілісність упаковки та / або комплектність не відповідає замовленому, Одержувач має право відмовитися від замовлення, повідомивши про причини відмови в письмовій формі на накладній, яка супроводжує вантаж, з розшифровкою підпису.

    4. Часткова відмова від продукції неможлива. Замовлення передається тільки цілком. У разі рекламації оформлюється відмова від усього Замовлення.

     5. Замовлення видається Одержувачу або особі, вказаній як отримувач Замовлення.

      6. Щоб уникнути випадків шахрайства, при врученні Замовлення кур'єрська служба має право вимагати документ, що засвідчує особу отримувача, і попросити вказати тип і номер наданого документа на квитанції до Замовлення. Продавець гарантує конфіденційність і захист персональної інформації Одержувача.

       7. Продавець докладає усіх зусиль для дотримання строків доставки, вказаних в Інтернет-магазині, однак затримки в доставці можливі, зважаючи на непередбачені обставини, що сталися не з вини Інтернет-магазину.

        8. Ризик випадкової втрати або випадкового псування товару переходить до Клієнта з моменту передачі йому Замовлення та отримання підпису отримувача в документах, що підтверджують доставку Замовлення.

         Оплата


         Способи оплати товару

         • Замовлення оплачується готівкою або банківською картою при отриманні у відділенні кур'єрської служби.

         https://fitomarket.ru/html/img/opl-2.png

         Разом із замовленням видається касовий чек.

         • При оплаті банківською картою у відділенні Кур'єрської служби до оплати приймаються всі типи банківських карт, в тому числі іноземних банків.


         visamastercard