ШАНОВНІ КЛІЄНТИ, ВІДВАНТАЖЕННЯ ЗАМОВЛЕНЬ ВІДБУВАЄТЬСЯ З ПОНЕДІЛКА ПО П'ЯТНИЦЮ У МОЖЛИВІ ВІДДІЛЕННЯ НОВОЇ ПОШТИ. ДЯКУЄМО ЗА РОЗУМІННЯ
UA RU
Формуємо культуру здорового
життя з 1994 року
0
Кошик

Формуємо культуру здорового життя з 1994 рокуВІТАМАКС - перша компанія прямих продажів в СНД та Україні, виробник і розповсюджувач продукції для здоров'я та здорового способу життя з 1994 року. Наша фірма формує нову культуру здорового життя, ставлення до здоров'я як важливої цінності для кожної людини і суспільства в цілому. Компанія пропонує понад 150 натуральних продуктів і приладів для здоров'я, а також косметичних засобів. Шанувальниками продукції та освітніх програм ВІТАМАКС є понад мільйон Представників, Фахівців і Клієнтів по всьому світу.Переваги Компанії ВІТАМАКСІндивідуально

consulting.png     

ВІТАМАКС - це перш за все індивідуальний підхід до кожного клієнта. Персональний Консультант завжди готовий відповісти на будьякі питання про продукцію, її склад та дію кожного інгредієнта.
Сертифіковано

file.png

Вся продукція ВІТАМАКС має національні та міжнародні сертифікати (у тому числі сертифікат Міжнародної організації зі стандартизації ISO іFDA), а якість біологічно активних добавок відповідає вимогам стандартів GMP.
Доступно

sale.png


З ВІТАМАКС здоровий спосіб життя доступний кожному. В асортименті Компанії представлена високоякісна продукція різних цінових категорій, щоб кожен міг вибрати те, що потрібно саме йому. Для клієнтів Компанії передбачені знижки в рамках програми лояльності «Будь здоровий!».Натурально. Ефективно. Безпечно.

leaf.png


Вся продукція виготовляється на основі натуральної природної сировини рослинного, мінерального та тваринного походження при повному дотриманні міжнародних стандартів. Вона проходить обов'язкову експертизу безпеки і якості в високотехнологічнихнаціональних і міжнародних лабораторіях. Ефективність продукції підтверджена численними дослідженнями та апробаціями.Інноваційно. Унікально. Системно.

flasks.png


ВІТАМАКС створює інноваційні формули з урахуванням останніх наукових відкриттів і новітніх технологій, уважно вивчаючи передовий досвід і міжнародні розробки. Понад 100 зарубіжних і вітчизняних вчених, що працюють в десятках міжнародних лабораторій, залучені до процесу створення Системних Продуктів Здоров'я. Автори формул - досвідчені фахівці в різних галузях медицини і харчування з Росії, США, Тайваню, України та Франції.