Місія та цінності ВІТАМАКС

Цього року ВІТАМАКС відзначає своє 25-річчя. За ці роки Компанія об'єднала навколо себе тисячі людей: одні стали Дистриб'юторами і побудували кар'єру, інші оцінили і полюбили наші чудові продукти і з задоволенням вживають їх для підтримки здоров'я, сил і життєвої енергії. Ми всі дуже різні, живемо в різних країнах, у великих містах і невеликих селищах, країна ВІТАМАКС розкинулася на безліч часових поясів, і всіх нас об'єднує і притягує єдине близьке для кожного - це ідея, заради якої існує ВІТАМАКС, і яка як магніт притягує до Компанії нових і нових послідовників. Вона яскраво і ємко відображається в місії Компанії ВІТАМАКС.

Можливість для кожного перетворити мрію про життя в життя своєї мрії!

У кожній своїй дії, в кожної ініціативи ВІТАМАКС слідує основним цінностям і принципам, які близькі кожному: Акціонерам, Лідерам всіх рангів, дистриб'юторам і клієнтам ВІТАМАКС.

Ми всі цінуємо Мрію

Повсякденність затягує нас у вир рутини і турбот, але кожен з нас вміє мріяти про інше життя. І ми віримо, що воно можливе. Ми точно знаємо, що у кожного є шанс - шанс життя, про яке він мріяв: цікаве, наповнене, благополучне, повне любові і бажань, розвитку і творчості. Шанс життя, повного можливостей. У кожного ця Мрія - своя. Хтось хоче отримувати додатково $ 1000 в місяць, хтось - побувати в екзотичних країнах, хтось - оплатити навчання дитини, хтось - просто стати здоровішим, впевненішим, спокійнішим... Ми не чарівники, ми просто віримо в мрію і знаємо, що думка - матеріальна. Ми сміливо йдемо до нашої мрії і живемо життям, про яке мріємо. Живемо своєю мрією.

Ми цінуємо Здоров'я - це головна цінність для людини.

Умова здійснення будь-якої мрії. Допомагати близьким або навіть незнайомим людям бути здоровими і енергійними - це гідна область, якою варто займатися, якій варто присвятити себе. І це стало вищим сенсом тієї справи, якій ми служимо.

Ми цінуємо Довіру..

У справі, орієнтованій на людей, є тільки один ключ до успіху - довіра, вона важлива і в житті, і в бізнесі. Саме тому наші продукти не знайдете в магазинах, вони поширюються більш природним способом - з рук в руки, від серця до серця. Ми досягаємо успіху завдяки живим контактам, завдяки відносинам, побудованим на основі довіри. Це кращий спосіб поширення для дійсно якісних і корисних для здоров'я продуктів.

Ми цінуємо Прихильність - це дія, рішучість виконати те, що задумано.

Прихильність стоїть за чарами перетворення Мрії в Реальність, цілей - в результати, а намірів - в успіх. Ми віримо - якщо є прихильність, успіх прийде обов'язково! Справжня мудрість і успіх народжуються завдяки нашим діям, завдяки нашим безперервним зусиллям. Шлях може здаватися довгим, мета - недосяжною, але коли ми всі, без залишку, спрямовані вперед, все стає близьким і можливим. І приносить нам глибоке щастя.

Ми цінуємо Партнерство - це ціле, яке складається з частин, з'єднаних разом.

Ціле, яке більше, ніж сума його частин. Ми знаємо секрет, як домогтися цього: він полягає в нашій здатності ділитися. Все, чим ти ділишся, повертається подвійно. Посмішка, радість від успіху колеги, визнання його досягнень, допомога і турбота - все це повертається у вигляді посмішки, у вигляді успіху і підтримки оточуючими, у вигляді визнання і благополуччя.

Ми цінуємо Індивідуальність

Щоб домогтися синергії в партнерстві, потрібно розуміти унікальність кожного, хто входить в єдине ціле. Ми визнаємо і вітаємо індивідуальність, своєрідність особистості, ми з повагою підходимо до відмінностей, шукаємо умови і інструменти для бізнесу, які найбільше підходять саме цій конкретній людині. Тим, хто володіє достатньою вірою в себе, великою енергією і ентузіазмом, ВІТАМАКС надає унікальну можливість стати капітаном свого власного бізнесу.

Ми цінуємо Лідерство

Тому що Лідерство об'єднує наші цінності в одне неповторне, повне фарб, емоцій і відчуттів полотно життя, яким живе ВІТАМАКС. Для нас Лідерство - це, перш за все, переконаність в тому, що кожен повинен залишити в цьому світі позитивний слід, віра в те, що це можливо, що «світ податливий». Бути лідером - означає бути впевненим в тому, що все залежить від тебе. І діяти, служачи прикладом для інших. ВІТАМАКС згуртував дружну команду, ми живемо вірою в ВІТАМАКС і наші унікальні продукти, ми разом втілюємо свою мрію в життя і допомагаємо це робити іншим, ми успішні, і у нас є велике майбутнє, адже це так благородно і захоплююче цікаво - допомагати людям перетворити мрію про життя в життя своєї мрії!